Firemní oslava v party stanu

Firemní oslavy jsou výbornou příležitostí k posílení týmového ducha a vybudování lepších vztahů mezi zaměstnanci. A jaké je lepší místo než zahrada s party stany jičín? Využijte krásného letního počasí a uspořádejte oslavu venku!

Proč mít na oslavě stan?

Jednou z hlavních výhod pořádání firemní oslavy v party stanu je flexibilita. Stan vám umožňuje vybrat si místo konání oslavy podle vašich preferencí. Můžete si vybrat idylické venkovské prostředí, přímo na pracoviště nebo na jakémkoliv jiném místě, kam se party stan vejde.

5 výhod party stanu na oslavě:

  • útočiště před deštěm i sluncem
  • místo pro shromažďování
  • místo pro catering
  • bezpečné zázemí pro elektroniku a další předměty
  • zpestření prostředí

Nezapomeňte na zábavu

Při pořádání firemní oslavy v party stanu je důležité zajistit dostatek zábavy pro všechny účastníky. Můžete zvolit tradiční herními aktivity, jako je míčový sport, kuželky, kroket nebo badminton, tím nic nezkazíte. Zároveň se nemusíte bát a zorganizovat i něco originálnějšího – stany jičín. Také se nabízí možnost najmout si profesionály a program si nechat na míru vytvořit. 

Kromě toho můžete také zvážit živou hudbu nebo DJe, který vytvoří atmosféru a pobaví vaše zaměstnance tancem. Party stan vytváří perfektní prostor pro taneční parket, kde se lidé mohou nechat unést rytmem hudby, uvolnit se a setřást ze sebe trochu stresu.

Myslete na detaily

Aby se oslava stala nezapomenutelnou, je dobré myslet i na další detaily. Můžete zvážit tematické dekorace, které odrážejí charakter vaší firmy nebo aktuální události. Výběr chutných jídel a nápojů je také důležité. Ideální je svěřit jídlo do rukou zkušené cateringové firmě, která ví, co dělá a připraví pro vás perfektní občerstvení a zázemí nůžkové párty stany jičín.

Nezapomeňte ani na hygienu a bezpečnost. Dostatek toalet, umyvadel a prevence proti požárům jsou zásadní a zaměstnanci se díky nim budou cítit mnohem bezpečněji.